Kort maar krachtig alle voor en tegens per vakantiebestemming. Top of flop?
Waarom Traveldodo?
“Doodmoe werd ik van websites vol persoonlijke reisverhalen. Leuk dat je kinderen van de glijbaan gaan, maar het boeit mij niet. Geef mij kort per bestemming wat ik wel moet doen en wat niet en ik word blij…. dacht ik een half jaar geleden. Dus vandaar Traveldodo.”

Wat doet Traveldodo?
“Op Traveldodo vind je korte en krachtige do’s en don’ts reviews van medereizigers van hotels, hostels, restaurants, bars, activiteiten etc per bestemming.”
Hoe werkt Traveldodo?
“Men kan lid worden bij Traveldodo en top en flop vakantie en do’s & don’ts toevoegen, vrienden uitnodigen, hotspots aanmaken en in de toekomst nog veel meer.”
Wat zijn de facts van Traveldodo?
“Op 23 januari 2008 had Traveldodo: 824 members 3484 do’s / don’ts 100% independent. In maart start onze reclamecampagne, maar eerst gaan we nog een paar zaken finetunen.”
Wie maakt Traveldodo?
“De website is gebouwd door Republika.nl (techniek) en DeJongensRonner.nl (ontwerp). Owner is Henk Jan Bijmolt (Ook Travelmap.nl / Cleafs.nl)”
Frankwatching in gesprek met Henk Jan Bijmolt van Traveldodo
Stem op Site gespot
121 stemmen











idee werkt wel goed, wel kunnen sommige dingen nog wel wat extra aandacht gebruiken, ik heb me rot gezocht naar een overzicht van alle top bestemmingen in Londen, en ook denk ik dat te autmatische afbreek van zinnen iets te scherp staat afgesteld. Vaak was het commentaar maar een regel lang, maar moest ik toch een extra klik maken om de 5 laatste woorden te lezen. Als het toch altijd ongeveer 1 regel tekst betreft, toon m dan helemaal.
Aardig intiatief. Ik vraag me wel af op welk moment eea representatief wordt voor de grote gemene deler. Pas als een grote groep mensen gaat stemmen op bestemmingen, heeft het enige lading. Als dat gebeurt dan zou het wel een aardig startpunt kunnen zijn voor een verdere orientatie.
Grappig concept, wel origineel, nu nog massa