SocialStrategyMovie - Director’s Cut

7

door Jaap Bloem van Vint Sogeti

Print
2.088x gelezen

op donderdag 29 mei 2008 om 10:46 uur

movieMet de zoete herinnering aan het eclatante succes van de eerste SocialStrategyTalk nog vers in het geheugen presenteert Frankwatching hier de videointerviews met keynotesprekers Jeff Howe en Menno Bouwes. In deze productie van Eelke Dekker en Jaap Bloem

… hoor en zie je na Jeff en Menno nog Robbert Cornelissen van Buzzer, en Rutger Docter en Menno van Doorn van het organisatieduo CreativeCrowds / Sogeti ViNT.

De proceedings en evaluaties van de eerste SST-miniconferentie, precies een week geleden in de Amsterdamse Westerunie, vind je op de volgende plekken:

Laatste tip voor je gaat kijken: hou 4 september 2008 vrij voor de tweede SocialStrategyTalk. Dan hebben we YoungHee Jung van Nokia en iemand die uit de koker van de crowd is komen bovendrijven. Meepraten en inschrijven loopt via Meetup.

YouTube voorvertoningsafbeelding

Zie ook het eerdere artikel Crowdsourcing: The cream gets on top.

0 stemmen stem
  1. Carl Lens van creativecrowds.com op 29 mei 2008 om 11:36 uur

    Gelukkig had hij naast zijn Jetlag niet ook nog “subject fatigue” ;)
    Erg mooi geworden Jaap en Eelke!

  2. Stijn van Balen van creativecrowds.com op 29 mei 2008 om 11:43 uur

    Puik ge-edit, ook qua inhoud. Mooie trailer aan het einde ook. Check ook even http://www.socialstrategytalk.com/socialstrategy

  3. Jaap Bloem van methemedia.com op 29 mei 2008 om 11:48 uur

    @Carl: Gelukkig is Jeff in good shape, maar hij zat er fors doorheen hoor. En dan zegt-ie: “Je grijpt me maar gewoon in m’n nekvel, schopt me het podium op, draait de knop om, en dan ben ik in no time weer vol op stoom”. Dat vind ik onder meer zo leuk aan hem: die gedrevenheid. Hij is echt gegrepen door het onderwerp. En terecht.

  4. Rutger Docter van socialstrategytalk.com op 29 mei 2008 om 16:49 uur

    Ik sluit me bij Carl aan. Erg mooi geworden!!

    Lees voor de ‘officiele’ proceeding:
    http://www.socialstrategytalk.com/socialstrategy

    Tot 4 september!

  5. Matthijs van den Broek van marketingfacts.nl op 31 mei 2008 om 10:24 uur

    Schitterend gedaan heren, strakke productie. Een stuk minder quik&dirty dan op M! te zien was… Inmiddels heb ik een goede mic aangeschaft… ;-)

    Tot 4 september!

  6. Jaap Bloem van methemedia.com op 1 juni 2008 om 22:09 uur

    @Matthijs: ’schitterend gedaan’ is SCHITTEREND GEDAAN EELKE. Wat een regie en wat een productie. Tis de eerste keer dat ik met deze vent heb gewerkt. Op aanraden van Frank. Kan er meer woorden aan wijden, maar heb er eigenlijk nul aan toe te voegen. Prachtige cameravoering, fantastische fotografie. Afwerking gewoon zalig. Story & impressie van a-z 300%. Het is Eelke’s werk. Ik heb allen wat domme vragen gesteld en kende Jeff en Menno “toevalligerwijs”. Zeg het niet vaak, maar echt: ddiieeppee chapeau.

  7. Frank Janssen van frankwatching.com op 3 juni 2008 om 00:25 uur

    @Jaap: Ik deel je enthousiasme voor Eelke’s werk. Ik heb hem nu tweemaal van dichtbij meegemaakt en we hebben drie van zijn producties op Frankwatching staan. Het is inderdaad geweldig om met zo iemand te mogen samenwerken. En het interviewen gaat jou trouwens ook niet onverdienstelijk af ;-) Op naar de volgende!

Schrijf een reactie


Opmaak uitschakelen