- Event:
- Transmedia: ‘The Story to Sell’
- Datum:
- 11 Jun 2009 09:00
- Locatie:
- Singelgrachtgebouw, Rhijnspoorplein 1, Amsterdam
- Prijs:
- € 90,00 of gratis (voor studenten/docenten HvA en UvA)
Onderwerp
Het event over Transmedia en Storytelling
Transmediale communicatie is dè vernieuwende manier van communiceren. Deze trend is ontstaan uit de participatiecultuur: de consument ontvangt niet meer passief een boodschap, maar gaat zelf actief op zoek naar de rest van het verhaal. Storytelling door transmedia is zeer effectief omdat deze vorm van communicatie de gebruiker activeert en dus raakt. Door het inzetten van transmedia wordt communicatie veel uitgebreider, de mogelijkheden lijken eindeloos.
Wil je meer weten? Kom dan op 11 juni naar het event Transmedia: ‘The story to sell’.
Programma
Voor meer informatie over het programma en de sprekers, bezoek de Transmedia website.
Inschrijven
Inschrijven is vanaf nu mogelijk! Tickets voor het transmedia event kosten 90 euro. Voor studenten en docenten van de HvA en UvA is de toegang gratis. Wil je het Transmedia event bijwonen, vul dan hier je gegevens in.
- Locatie:
Singelgrachtgebouw, Rhijnspoorplein 1
Amsterdam, Nederland - Organisator:
Hogeschool van Amsterdam
Heb je een interessant onderwerp (event, persbericht, nieuws, link, tip of suggestie) voor Frankwatching? Geef het dan aan ons door! Wil je een evenement in de agenda opnemen, ga dan naar 















Er komen veel leuke internationale sprekers op dit gebied, zoals Nicoletta Iacobacci! Ikzelf zal ook een praatje gaan houden, over de rol van Social Media in Storytelling :)