Oct 1

Presentatie De kunst van het woordvoeren

0
Print
Event:
Presentatie De kunst van het woordvoeren
Datum:
1 Oct 2009 17:00 - 1 Oct 2009 20:00
Locatie:
Cobra Museum, Amstelveen
Prijs:
€ 125

Onderwerp Presentatie

Thema:
Overheid, Media & pers, Communicatie

De kunst van het woordvoerenSuccesfactoren en spelregels van het woordvoeren

Logisch, dat er geen opleiding voor woordvoerder bestaat. Een woordvoerder combineert veel uiteenlopende disciplines en vaardigheden, en past deze toe in een dynamische omgeving. Met oog voor de verschillende belangen en gebaseerd op het buikgevoel voor publiciteit. De woordvoerder comprimeert daarbij strategie, PR, PA, tijdgeest en het belang van een organisatie of persoon in het contact met journalisten, en uiteindelijk in de media.

Wat zijn nu de succesfactoren hierbij? En wat zijn de spelregels, de do’s en don’ts? Wat zijn goede mediarelaties? Hoe begin ik hier mee en hoe onderhoud ik deze? En vooral: welke rol heeft de woordvoerder achter de schermen? Deze aftersummer class biedt een exclusief kijkje in de wereld achter het nieuws en laat zien hoe een woordvoerder meer invloed kan hebben op berichtgeving en reputatie.

Programma

17:00 Ontvangst en welkom

17:30 Presentatie

18:30 Rondvraag en Q&A

19:00 Afsluiten met borrel

  •  
  • Locatie:
    Cobra Museum

    Amstelveen, Nederland
  • Organisator:
    Babbage Company

0 stemmen stem

Frankwatching EventsDeze aankondiging is geplaatst door de organisator van dit event. Wil je een evenement in de Event Agenda opnemen, ga dan naar Event aanmelden. Meer informatie over promotie en verslaglegging van events vind je bij Over events.

Meer over deze auteur: profiel, website

Schrijf een reactie


Opmaak uitschakelen