Oct 7

Event: Adviessessie: Hoe creëer ik een goede website?

0
Print
Event:
Event: Adviessessie: Hoe creëer ik een goede website?
Datum:
7 Oct 2009 09:40 - 7 Oct 2009 13:00
Locatie:
Regardz, Den Haag
Doelgroep:
Prijs:
199 euro
Frankwatching prijs:
99 euro
Code voor korting:
Frankwatching

Inschrijven

Onderwerp Bijeenkomst

Thema:
Trends, Social media, Marketing, Internet, Interactieve marketing, Innovatie, ICT, Content Management, Communicatie

Picture-10Haal meer uit uw website!

De websitespecialisten van CCI IT GROEP laten u graag in een dagdeel zien hoe u succesvol kunt zijn met de inzet van online communicatiemiddelen. Denk aan website, intranet en/of extranet. Voor uitgebreide mogelijkheden en eenvoudig onderhoud kunt u gebruik maken van een Content Management Systeem (CMS). Wij brengen graag uw website nog een stapje verder. Wij denken met u mee over de doelgroepen die u wilt bereiken en hoe u dat het beste kunt doen.

Met een goede website bent u er nog niet. Zorg dat men uw website ook weet te vinden. Doe aan Zoekmachine Marketing. Zorg voor meer leads, meer aankopen, meer inschrijvingen voor uw nieuwsbrief en meer brochure-aanvragen etc.

Programma

Kom naar onze adviessessie en wij laten u zien hoe u echt voordelen uit u website kunt halen. De volgende onderdelen komen aan bod:

  • De voordelen en mogelijkheden van een Content Management Systeem (CMS)
  • Zoekmachine optimalisatie (o.a. Tips & Trucs, Google Adwords en Google Analytics)
  • De combinatie van CMS en SEO
  • Wat verwachten de bezoekers/uw doelgroep van uw website?
  • Hoe gaat u om met nieuws en kennis?
  • Casebesprekingen van succesvolle websites?
  • Productdemonstratie, maak kennis met een zeer gebruiksvriendelijk, toekomstvast CMS
0 stemmen stem

Frankwatching EventsDeze aankondiging is geplaatst door de organisator van dit event. Wil je een evenement in de Event Agenda opnemen, ga dan naar Event aanmelden. Meer informatie over promotie en verslaglegging van events vind je bij Over events.

Meer over deze auteur: profiel, website

Schrijf een reactie


Opmaak uitschakelen