Mar 24

Event: Accountability binnen B2B

0
Print
14x gelezen
Event:
Event: Accountability binnen B2B
Datum:
24 Mar 2010 14:30 - 24 Mar 2010 18:20
Locatie:
SAP, Den Bosch
Prijs:
€ 200 (€ 100 NIMA leden)

Inschrijven

Onderwerp Seminar

Thema:
Strategie, Marketing, Communicatie

Picture-8Wat is de bijdrage van de B2B marketeer aan het succes van de organisatie?

Wat is de bijdrage van de B2B marketeer of marketingafdeling aan het succes van de organisatie? Hoe maak je dit inzichtelijk en meetbaar? En hoe vergroot je het rendement van jouw commerciële inspanningen en creëer je een stevige positie binnen je organisatie?

Tijdens een interactieve sessie gaan we op zoek naar een antwoord op deze vragen. De praktijkcases van KPN, SAP en Houthoff Buruma geven je volop inspiratie en tips om direct mee aan de slag te gaan.

Waarom mag je dit niet missen?

  • Je krijgt een inhoudelijke, academische inleiding door een expert op het gebied van accountability.
  • Je hoort praktijkvoorbeelden van collega B2B marketeers over het doel, de structuur en de implementatie van accountability en het resultaat dat zij bereikt hebben.
  • Je kunt actief kennis delen en netwerken met collega’s werkzaam in B2B omgevingen.

Programma

14.30 Ontvangst
15.00 Opening door Reg van Steen, voorzitter van NIMA B2B
15.10 Presentatie Alex Klein, Nyenrode
15.40 Presentatie SAP
16.10 Pauze
16.25 Presentatie KPN
16.55 Presentatie Houthoff Buruma
17.25 Interactie met stellingen, discussie en vragen
18.20 Borrel

0 stemmen stem

Schrijf een reactie


Opmaak uitschakelen