- Event:
- Event: PHP Business Seminar
- Datum:
- 2 Mar 2010 13:00 - 2 Mar 2010 18:00
- Locatie:
- Meeting Plaza, Maarssen
- Prijs:
- Gratis voor genodigden en eindgebruikers. Leveranciers betalen een toegangsprijs van €350,-
Inschrijven
Onderwerp Seminar
- Thema:
- ICT
De nieuwste PHP en webdevelopment trends.
Tijdens het seminar staan de nieuwste ontwikkelingen en de business voordelen op het gebied van PHP en webdevelopment centraal.
Wilt u weten of een service API geschikt is voor uw organisatie? Of hoe u uw site moet inrichten om grote aantallen bezoekers aan te kunnen? Bent u benieuwd naar de voordelen van de Cloud voor uw bedrijf? Of wilt u weten hoe u standaard software kunt gebruiken in een maatwerk applicatie? Kom dan naar het PHP Business Seminar.
Programma
Het seminar presenteert de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van PHP webdevelopment die uw organisatie in staat stellen om nog meer voordeel te halen uit de mogelijkheden van het web.
Naast technologie-experts van Ibuildings staan sprekers van gerenommeerde bedrijven op het programma:
- Jan-Willem Eshuis vertelt over de ervaringen van de NOS bij het implementeren van Service-API’s
- Wimpe Thomas laat u zien hoe de populairste nieuwssite NU.nl omgaat met piekbelasting en performance
- Robert Schouwenburg laat zien hoe hij voor de custom applicatie van Shapeways steeds op zoek is naar de balans tussen maatwerk en standaard software
- Samen met Ivo Jansch van Ibuildings kleedt Bram Veenhof van Microsoft de Cloud-hype uit en presenteert de ware business voordelen
- Locatie:
Meeting Plaza
Maarssen, Nederland - Organisator:
Ibuildings
- Inschrijven











Schrijf een reactie