Doe mee aan het CommOnline Communicatieonderzoek 2010!

0

Door van Frankwatching

Print

op woensdag 7 april 2010 om 14:00 uur

commonlineWat zijn de belangrijkste ontwikkelingen en trends in online communicatie? Leggen organisaties de focus intern of extern? Hoe belangrijk zijn social media nou echt? En welke sociale netwerken vinden communicatieprofessionals het meest relevant? Het CommOnline Communicatieonderzoek 2010 geeft antwoord. Doe mee en ontvang € 100 korting op de toegang tot CommOnline, hét jaarlijkse congres over online communicatie.

Tot € 200 korting op toegang CommOnline 2010!

Als je meedoet met het CommOnline Communicatieonderzoek 2010 krijg je € 100 korting op een kaartje voor CommOnline, op 28 mei 2010 in Zeist. Lezers van de Frankwatching nieuwsbrief krijgen bovendien 100 euro extra korting. Vul de code in die je krijgt na het invullen van het onderzoek en zet een vinkje bij ‘Ik ben abonnee van de Frankwatching-nieuwsbrief’. Je voordeel kan op deze manier dus oplopen tot maximaal € 200!

De resultaten van het CommOnline Communicatieonderzoek 2010 worden gepubliceerd tijdens CommOnline 2010, op 28 mei 2010 in Zeist.

commonline-onderzoekMeedoen aan het onderzoek?

Redactie FrankwatchingHeb je een interessant onderwerp voor Frankwatching? Geef het dan aan ons door! Onze contactgegevens vind je bij Contact.

Meer over deze auteur: profiel, website

Schrijf een reactie


Opmaak uitschakelen



Favoriete blogs