2style4you: Online persoonlijk kledingadvies

4

Door van La Pen

Print

op zaterdag 10 juli 2010 om 13:00 uur

logo 2style4youWat staat je goed? Een gesprek met Barbara Snoeker over 2style4you.

Wat doet de site?

“Veel vrouwen (70%) weten, qua kleding, niet wat ze goed staat, wat aansluit op hun figuur en hebben behoefte aan kledingadvies. Vooral online hebben ze hulp nodig bij de selectie van kleding die ze goed zullen staan. 2style4you speelt in op deze behoefte en helpt vrouwen bij de zoektocht naar het perfecte kledingstuk.”

screen 2style4you

Waarom deze site?

“Ten grondslag aan het kledingadvies ligt een vernuftig softwaresysteem dat op een intelligente databasearchitectuur is gebaseerd. Deze technologie is in principe voor alle e-tailers met een webwinkel, waarin vrouwenkleding aangeboden wordt, relevant. Zij kunnen de software op hun eigen website implementeren om zo de conversie te verhogen, het retourpercentage te verlagen, de loyaliteit te versterken en bezoekers gerichte aanbiedingen te kunnen doen. Tevens worden data (o.a. maten) verzameld, die kunnen worden ingezet om het inkoopproces te optimaliseren.

Vanwege de technische risico’s is besloten om de technologie eerst uitvoerig te testen en feedback te verzamelen. Hiertoe is in maart 2009 op de Nederlandse markt de website 2style4you gelanceerd. Vrouwen kunnen hier gratis gebruik van maken en de kleding kan bij één van de 56 webwinkels direct worden aangeschaft. Wij ontvangen een affiliate vergoeding voor iedere doorverwijzing. Echter, ons verdienmodel is gebaseerd op het aanbieden van onze technologie in de webwinkel van e-tailers.”

Hoe werkt de site?

“Je maakt op de website een profiel aan door het invoeren van 6 lichaamsmaten en 12 lichaamskenmerken. De unieke 2style4you formule berekent aan de hand van je gegevens je specifieke bodytype (één uit 10 miljoen!). Je ontvangt een persoonlijke en uitgebreide figuuranalyse. Je krijgt vanuit het totale assortiment van de e-tailer uitsluitend de kleding te zien die aansluit bij je figuur en in jouw maat verkrijgbaar is. Bij ieder kledingstuk wordt specifiek uitgelegd waarom het juist zo geschikt is voor je. Door deze specifieke uitleg wordt 2style4you gezien als een geloofwaardig en objectief concept.”

screen 2style4you2

Wat zijn de facts?

“We zijn sinds 24 maart live en ruim 23.000 vrouwen hebben zich aangemeld op 2style4you. Al deze bezoekers zijn via free publicity geworven. Alle vrouwen zijn razend enthousiast en we krijgen iedere dag vele bedankmailtjes. Door het grote succes van de site is de technologie gereed bevonden om te worden geïntegreerd bij e-tailers en de eerste klant hebben we al! 1 juli wordt de technologie geïntegreerd bij de 2e grootste e-tailer van China.”

Wie maakt de site?

“In maart 2008 is het bedrijf 2style4you gestart. Het enthousiaste en gedreven team van onder andere webdevelopers, webdesigners en copywriter wordt geleid door Nicole Snoeker en mij (Barbara Snoeker), 2 zussen uit Breda.”

Stem op 2style4you

62% 38%

85 stemmen

Denise LappainDenise Lappain werkt als freelance tekstschrijver onder de naam La Pen. Daarnaast was ze 3 jaar lang lid van het Frankwatching-team.

Meer over deze auteur: profiel, website linkedin

  1. Sonja van Vuren van web-log.nl op 10 juli 2010 om 18:55 uur

    Toch blijft het moeilijk om met software één geheel te maken. Ter illustratie:

    De rok die me wordt aangeraden om m’n billen voller te laten lijken, is exact dezelfde rok die wordt afgeraden omdat ik dunne kuiten heb.

    1 compleet advies voor het geheel ipv per onderdeel zou natuurlijk het mooiste zijn. Maar daar komt (voorlopig) nog een adviserend mens aan te pas.

    Vind het wel een fantastisch initiatief: figuur-/kledingadvies aan een webwinkel knopen. Ipv moeten kiezen uit -tig modellen wordt er al een voorselectie gemaakt op basis van jouw gegevens.

    Ben ook verrast: ik blijk bredere schouders dan gemiddeld te hebben. In ieder geval in vergelijking met de data die er tot nu toe in het systeem zit.

  2. Barbara van 2style4you.com op 12 juli 2010 om 11:27 uur

    Dag Sonja,

    Wat jammer om te lezen. Ik denk dat er iets mis is gegaan… Het handige aan de technologie is juist dat er rekening wordt gehouden met al jouw lichaamskenmerken en -maten zodat je uitsluitend kledingstukken ziet die jou goed zullen staan. Zou je contact met me willen opnemen dan kunnen we samen uitzoeken waar het fout gaat. Bedankt!

    Hartelijke groet,
    Barbara
    2style4you
    barbara@2style4you.com

  3. Ellis op 11 januari 2011 om 19:58 uur

    Ik snap niet hoe ik hier advies kan krijgen. Moet ik me aanmelden of zo…..een rommelige site, niet overzichtelijk.
    Groet Ellis de Jong

  4. Frank Janssen
    Frank Janssen van frankwatching.com op 11 januari 2011 om 22:45 uur

    @Ellis: als je met 2style4you aan de slag wil, ga dan naar http://www.2style4you.com/ . Succes ermee!

Schrijf een reactie


Opmaak uitschakelen