- Event:
- Event: Het schap centraal: behind the scenes bij Agio Sigaren en Primera
- Datum:
- 21 Mar 2012 12:00 - 21 Mar 2012 17:00
- Locatie:
- Royal Agio Cigars, Duizel
- Prijs:
- € 250
Inschrijven
Onderwerp Bijeenkomst
- Thema:
- Marketing
Bedrijfsbezoek bij Royal Agio Cigars en Primera
Royal Agio Cigars is in 107 jaar uitgegroeid tot de 4e grootste sigarenproducent in de wereld. Met haar bekende merken Mehari‟s, Panter en Balmoral is Agio marktleider in Nederland.
In een wereld waar consumenten communicatie bijna niet meer mogelijk is zijn trade marketing en category management van vitaal belang. Het uitgangspunt is hierin de shopper.
Als business partner van Agio Sigaren begrijpt Primera dit als geen ander. Met meer dan 430 tabaks- en gemaks winkels in Nederland is Primera zelfs uitgeroepen tot winkelketen van het jaar.In de modernste sigarenfabriek van Europa geven Agio sigaren en Primera hun visie op het schap. Een rondleiding “Agio Experience” mag natuurlijk niet ontbreken. En voor de liefhebber wacht een lekker sigaartje… Kijk voor meer informatie op Agiocigars of op Primera.
PE punten
Deelname aan dit bedrijfsbezoek levert 4 PE punten op.
De middag wordt Bourgondisch afgesloten met een informele borrel en diner.
Programma
ntb
- Locatie:
Royal Agio Cigars
Wolverstraat 3
Duizel, Nederland - Organisator:
NIMA
- Inschrijven











Schrijf een reactie