Mar 21

Event: Het schap centraal: behind the scenes bij Agio Sigaren en Primera

0
Print
Event:
Event: Het schap centraal: behind the scenes bij Agio Sigaren en Primera
Datum:
21 Mar 2012 12:00 - 21 Mar 2012 17:00
Locatie:
Royal Agio Cigars, Duizel
Prijs:
€ 250

Inschrijven

Onderwerp Bijeenkomst

Thema:
Marketing

logo NIMABedrijfsbezoek bij Royal Agio Cigars en Primera

Royal Agio Cigars is in 107 jaar uitgegroeid tot de 4e grootste sigarenproducent in de wereld. Met haar bekende merken Mehari‟s, Panter en Balmoral is Agio marktleider in Nederland.

In een wereld waar consumenten communicatie bijna niet meer mogelijk is zijn trade marketing en category management van vitaal belang. Het uitgangspunt is hierin de shopper.

Als business partner van Agio Sigaren begrijpt Primera dit als geen ander. Met meer dan 430 tabaks- en gemaks winkels in Nederland is Primera zelfs uitgeroepen tot winkelketen van het jaar.In de modernste sigarenfabriek van Europa geven Agio sigaren en Primera hun visie op het schap. Een rondleiding “Agio Experience” mag natuurlijk niet ontbreken. En voor de liefhebber wacht een lekker sigaartje… Kijk voor meer informatie op Agiocigars of op Primera.

PE punten
Deelname aan dit bedrijfsbezoek levert 4 PE punten op.

De middag wordt Bourgondisch afgesloten met een informele borrel en diner.

Programma

ntb

0 stemmen stem

Frankwatching EventsDeze aankondiging is geplaatst door de organisator van dit event. Wil je een evenement in de Event Agenda opnemen, ga dan naar Event aanmelden. Meer informatie over promotie en verslaglegging van events vind je bij Over events.

Meer over deze auteur: profiel, website

Schrijf een reactie


Opmaak uitschakelen