Training E-mail marketing (basis)

Laat je klanten jouw e-mail weer echt lezen!
Trainer: Jordie van Rijn

Tijdens de training e-mailmarketing leer je hoe je e-mailmarketing met succes kunt inzetten. Hoe zorg je er voor dat je e-mailberichten echt gelezen worden en maak je de mails slimmer? Je ziet prikkelende voorbeelden en leert de belangrijkste do’s en dont’s. Het is een interactief programma met voldoende tijd om in te gaan op je eigen vragen. Trainer Jordie van Rijn is een onafhankelijke e-mailexpert, die je laat zien waar een succesvolle e-mail aan moet voldoen.

Wat leer je tijdens deze training?

Na deze training weet je:

  • de juiste doelen te stellen en wat de plek is van e-mailmarketing in de online mix
  • hoe je goede e-mails opbouwt en hoe je effectieve onderwerpregels schrijft
  • de belangrijkste juridische randvoorwaarden
  • wanneer je welke vormen van e-mailmarketing moet inzetten
  • hoe je e-mail er goed uitziet op mobiel

Voor wie?

De training is voor iedereen die zich met online communicatie en marketing bezighoudt, al gestart is met (een vorm van) e-mailmarketing en weet dat er meer mogelijk is dan hij/zij op dit moment doet. Het maakt niet uit of je voor een kleine of grote organisatie werkt.

Heb je al een gedegen basiskennis van e-mailmarketing, bekijk dan eens onze Training E-mail marketing (gevorderd).

Over de trainer: Jordie van Rijn

Jordie van RijnDe training wordt gegeven door Frankwatching-auteur Jordie van Rijn. Hij is e-mailmarketing consultant (met meer dan 10 jaar ervaring in e-mail en dialoogmarketing). Hij is oprichter van een platform voor selectie van e-mail tools. Via de branchevereniging DDMA is hij actief in het promoten van kennisdeling over e-mailmarketing. Doordat Jordie ook internationaal werkt aan e-mailmarketing en -strategie, heeft hij een goed beeld van de nieuwste trends en werkwijzen.

Programma

09.00 uur – Inloop
09.30 uur – Start ochtendprogramma:

  • Wat mag er wel en wat niet: de nieuwe ‘Code e-mail’ en de Telecomwet
  • Trends en cijfers over click through, open rates en conversie en wat je daar mee kan
  • De toegevoegde waarde van e-mailmarketing binnen de online mix
  • De juiste doelen stellen en meer conversie genereren
  • De verschillende vormen van e-mailmarketing: wanneer gebruik ik wat?

12.30 uur – Lunch
13.30 uur – Start middagprogramma

In de middag gaan we ook praktisch aan de slag met het verbeteren van emails en campagnes op basis van eigen nieuwsbrieven en voorbeelden. Je leert daarbij:

  • De vier vragen waar iedere email antwoord op moet geven
  • Succesfactoren afzender en preview scan
  • Het schrijven van betere onderwerpregels
  • De formule voor de juiste opbouw en structuur van de e-mailing
  • Tips en trucs voor beter e-mailings

16.00 – 16.30 uur – Feedback, afsluiting en conclusie

Referenties deelnemers

“Een eye opener wat betreft optimalisatie voor iedereen die met E-mailmarketing bezig is. Goede handvatten voor het opzetten van je eigen E-mailmarketingplan.”
Arjan Oerlemans, Marketeer, CNV Onderwijs

Inschrijven

Training E-mail marketing (basis)

routebeschrijving Seats2Meet
Hoog Catharijne, Kantoren Hoog Overborch, 2e v)
Moreelsepark 65
3511 EP Utrecht
Contact Deze training kunnen we ook als Incompany training aanbieden. Bekijk ook onze andere trainingen in de Trainingskalender.
Terug naar kalender