Community met 450.000 volgers

menu Frankwatching Logo
{{total_count}} resultatenresultaat
Filter
{{$select.selected.label}}

Er zijn geen resultaten gevonden voor "{{search_query}}"

Bedoelde je misschien:

  • {{result.text}}
{{ result._id }}
Meer tonen
We are Watching...

{{filter.name}}

  • Blog
  • Academy
  • Jobs
  • Events
  • Kennisbank
  • Over
  • Boeken
  • Agenda
  • Community channel
Mijn account
Nieuwsbrief
Alle artikelen Topics
  • Advertising
  • Analytics
  • Branding
  • Campagnes
  • Carrière
  • Communicatie
  • Content
 
  • Contentmarketing
  • Conversational
  • Conversie
  • Design
  • Digital business
  • Digital marketing
  • E-commerce
 
  • HR
  • Sales
  • Schrijven
  • SEO
  • Social media
  • Technologie
  • User experience
Handig
  • Nieuwsbrief
  • Alle topics
  • Branches
Featured
  • Trends 2021
Artikel inzenden
Academy home Onderwerpen
  • Customermanagement
  • Communicatiemanagement
  • Content
  • Contentmarketing
  • Schrijven
  • Customer experience
 
  • Data analytics
  • Marketing technology
  • Online advertising
  • Online marketing
  • SEO
  • Social media
Aanbevolen
  • Alle opleidingen
  • Ask the expert
  • Incompany & maatwerk
  • NIMA-opleidingen
  • Online cursus-abonnement
  • Opleiding op maat
  • Opleidingsgids
  • Pakketten
Praktisch
  • FAQ
  • Locaties
  • Online leren
  • Agenda
  • Coronamaatregelen
  • Subsidies en regelingen
Featured
  • Opleidingsgids
Alle vacatures Werkvelden
  • Marketing
  • Communicatie
  • Customer & Commerce
Handig
  • VacatureAlerts
  • Artikelen Carrière & HR
  • Voor werkgevers
  • Vacature plaatsen
  • Download mediakit Jobs
Vacature plaatsen
Alle Events Upcoming Events
  • SocialToday Event
  • Customer Data Conference
  • Conversational Conference
  • Digital Workspace Event
  • Abonneer op E-mailupdate
Partner worden?
Alle whitepapers & webinars Onderwerpen
  • Content
  • Conversie
  • Digital marketing
  • E-commerce
  • Social Media
  • Tech
Leadgeneratie
  • Adverteerders
Aanmelden Kennisbank
Over Frankwatching
  • Company
  • Team
  • Auteurs
  • Terms & Policies
  • Werken bij Frankwatching
  • Contact
Handig
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
  • Inzenden campagne
  • Frankwatching Studio
  • Auteur worden
  • Cookie-instellingen
Contact opnemen
Alle boeken Onderwerpen
  • Carrière
  • Communicatie
  • Content
  • Conversie
  • Digital marketing
  • E-commerce
  • Social media
  • Tech
Handig
  • Boekrecensies
  • Boeken
  • E-books
Aanmelden boek
Alle agenda-items Onderwerpen
  • Communicatie
  • Content
  • Digital Business
  • Digital marketing
  • E-commerce
  • Social Media
Handig
  • Events
  • Trainingen
  • Opleidingen
  • Online cursussen
  • Reportages
  • Voor organisatoren
Aanmelden agenda
Community channel Onderwerpen
  • Bedrijfsnieuws
  • Branchenieuws
  • Onderzoek
  • Campagne
  • Case
  • Loopbaan
  • Onderzoek
 
  • Podcast
  • Productnieuws
  • Startupnieuws
  • Tools
  • Video
  • Alle Community-berichten
Plaats bericht
  • Alle artikelen
  • Digital marketing
  • Content
  • Social media
  • Communicatie
  • Corona
  • Trends
  • Artikel inzenden
  • Volledig overzicht
  • Online leren
  • Pakketten
  • Incompany
  • NIMA-opleidingen
  • Agenda
  • Alle vacatures
  • VacatureAlerts
  • Carrière & HR
  • Voor werkgevers
  • Vacature Plaatsen
  • Mediakit Jobs
  • Upcoming
  • SocialToday
  • Customer Data
  • Conversational Conference
  • Digital Workspace
  • Partner worden?
  • Alle whitepapers & webinars
  • Adverteren
  • Aanmelden Kennisbank
  • Company
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
  • Frankwatching Studio
  • Auteurs
  • Team
  • Terms & Policies
  • Contact
  • Alle boeken
  • Boekrecensies
  • Aanmelden boek
  • Alle agenda-items
  • Events
  • Trainingen
  • Opleidingen
  • Online cursussen
  • Reportages
  • Aanmelden agenda
  • Alle Community-berichten
  • Bericht plaatsen
  • Mijn nieuws
  • Mijn E-mailabonnementen
  • Mijn account
{{total_count}} resultatenresultaat
Filter
{{$select.selected.label}}

Er zijn geen resultaten gevonden voor "{{search_query}}"

Bedoelde je misschien:

  • {{result.text}}
{{ result._id }}
Meer tonen
We are Watching...

{{filter.name}}

Apps & Tools, How to, Trends

Durf jij nog te delen op Facebook?

0
- shares
Deel via WhatsApp Desktop
13 reacties
like
bookmark
Jeroen van de Ven van Kittyhawk
0 15 november 2011 om 11:00 5 minuten lezen

Facebooksupervriend Mark Zuckerberg presenteerde in september tijdens de f8 Developers Conference de nieuwste paradepaardjes van Facebook. Dit leverde het grootste vriendennetwerk ter wereld zowel positieve als negatieve reacties op. De overgrote meerderheid van de Facebookgebruikers in Nederland zal de aankondigingen volkomen gemist hebben. Als lezer van Frankwatching ben je waarschijnlijk aardig op de hoogte. Het gevaar schuilt op Facebook echter in een klein hoekje.

Suggesties aan vrienden

Al sinds de oprichting van Facebook loopt Mark Zuckerberg rond met het idee dat vrienden elkaar suggesties doen. Hij wil hiermee bereiken dat jij jouw vrienden gaat faciliteren in activiteiten en ideeën. Vandaar dat deze manier van delen de naam ‘Gestures ’ heeft gekregen. Voordat deze functie gelanceerd kon worden, moest volgens Zuckerberg het vriendennetwerk eerst van voldoende omvang zijn. En dat is inmiddels wel het geval, er zijn momenteel meer dan 800 miljoen gebruikers, wat inhoud dat bijna 1 op de 13 mensen ter wereld op Facebook zit. Hiermee laat Facebook duidelijk zien dat marketeers zich al zeer binnenkort serieus druk moeten gaan maken over aanbevelingmarketing.

Andy Samberg

Zelf geloof ik sterk dat de verwerving van de nieuwe functionaliteiten een positieve bijdrage zullen hebben op onze online beleving en dat het bedrijven waardevolle informatie gaat verschaffen. Natuurlijk kan er een kanttekening gemaakt worden bij de functies die privacygevoelige informatie beschikbaar stellen aan zowel adverteerders en F-commercegedreven verkooporganisaties. Echter heeft Facebook hier één duidelijk doel voor ogen. Namelijk: relevantie. Alles wat Facebook haar gebruikers te bieden heeft, gaat nog relevanter worden. En die relevantie gaat onze engagement met websites en het toekomstig social shoppinggedrag in staat stellen om gelijktijdig met vrienden naar muziek te luisteren en direct te kopen. Waarbij je aankoop weer gedeeld kan worden met je netwerk.

Contextual sharing

Afgezien van de nog te lanceren sterk vernieuwde Facebook Timeline en profielpagina’s die in de afgelopen en komende weken gelanceerd gaan worden (Lees ook de artikelen: Wat goed is voor Facebook is goed voor mij van Elja Daae en You’ve officially been Facebooked van Bastiaan Neurink), zou één van deze vernieuwingen er zomaar voor kunnen zorgen dat je binnenkort een aantal keer voor een flinke verrassing komt te staan.

Voor degenen die nog niet helemaal op de hoogte zijn: Facebook maakt door middel van nieuwe functies binnen Open Graph het delen van informatie eenvoudiger.  Een van de opmerkelijkste functionaliteiten binnen Open Graph is ‘contextual sharing’. De voordelen voor gebruikers zijn helder. Waar je vandaag de dag regelmatig iets deelt met je vrienden via de inmiddels beroemde “Like”-button, hoef je in de toekomst op een website of app alleen nog maar te klikken op “Voeg toe aan Timeline”.

Het vereenvoudigen van het contextuele delen is mogelijke door het introduceren van zogenoemde connected apps. Vanzelfsprekend doen deze applicaties precies wat je ervan denkt. De app kan op elke willekeurige website gekoppeld worden aan je Facebookprofiel. Je kunt er met de connected apps voor zorgen dat je vrienden 24/7 op de hoogte zijn van wat je precies uitspookt online. Van de nieuwsartikelen die je’s ochtends online leest, de video’s die je ziet, de foto’s die je bekijkt, de muziek die je luistert, of elke andere handeling binnen de website of app. Met contextueel delen hoeven marketeers gebruikers niet langer meer in hokjes te plaatsen op basis van die ene emotionele klikreactie.

Auto Sharing

Een andere mogelijkheid is het automatisch delen van content. Wat het voor websites mogelijk maakt om alle content die door gebruikers gelezen wordt direct te plaatsen op hun Facebook Timeline. Met name deze functionaliteit heeft in de afgelopen weken geleid tot hevige discussies rondom de privacy van gebruikers. Het is namelijk zo dat zelfs wanneer je uitgelogd bent, Facebook kan volgen welke pagina’s je bezoekt en deze informatie direct terug stuurt naar de dataservers van Facebook. Wat tot gevolg heeft dat Facebook doormiddel van “profiling” adverteerders specifieke data kan verschaffen.

Hoewel je toestemming moet geven aan de website om via een actieve feedin content te delen, zullen er genoeg mensen gruwelen bij de gedachte dat hun hele online leven inzichtelijk wordt gemaakt. Facebook claimt echter dit alles te doen om de relevantie voor haar gebruikers nog verder door te kunnen ontwikkelen. Met als ultieme doel: het documenteren van alle online activiteiten, ervaringen en suggesties. Om zo in de nabije toekomst Google de pas af te snijden met Social Search.

Het risico van auto sharing

Aan de hand van een artikel van Pete Cashmore van Mashable wil ik je laten zien waar voor jou als gebruiker het risico zit van Auto-Sharing. Zodat je er vervolgens voor kunt zorgen dat niet iedereen continue al jouw online bezigheden op Facebook langs ziet komen. Als voorbeeld gebruikt Pete Cashmore in zijn uitleg de Social Reader-applicatie van de Washington Post. Hij stelt dat, zodra je de Social Reader app toestemming hebt gegeven om content te delen op je Facebook profiel, de app er automatisch voor zorgt dat alle artikelen die je gelezen hebt te zien zijn voor je vrienden.

Zelf zie ik dit gebeuren bij mijn vrienden die deze functie nog niet hebben uitgeschakeld op Spotify. Onlangs werd mijn nieuwsoverzicht flink vervuild door iemand die in 2 uur tijd 40 nummers had beluisterd. Nu is dat redelijk onschuldig, maar wat als je vergeet deze instellingen te wijzigen of het zelfs over het hoofd ziet.  Het directe gevolg is dat je dingen gaat delen met vrienden die je misschien liever privé of voor een zeer selecte lezersgroep wilt houden. Het vervelende is dat veel mensen vaak geen notie slaan op wat de inhoudelijke richtlijnen van de app zijn.

Door middel van een aantal afbeeldingen kun je zien hoe eenvoudig het is om automatisch delen in te perken. Hieronder zie je een afbeelding van de Social Reader app die vraagt om je toestemming. In de kleine grijze lettertjes halverwege is te lezen “make this activity visible to:” met daarnaast een vriendensymbool.

Om in de toekomst een flinke uitglijder te vermijden, zorg je dat je vanaf nu permanent bewust bent van het feit dat je met het aanklikken van een “Toevoegen aan Timeline” button op een website of applicatie, die app toestemming hebt gegeven om je activiteit te posten op Facebook. Waarschijnlijk heb je daar in het merendeel van de tijd geen problemen mee – zoals het delen van de muziek die je luistert op Spotify, maar in andere gevallen is het misschien de moeite waard deze functie uit te schakelen nadat je de app toestemming hebt gegeven.

Wat je zult merken is dat je vaak de mogelijkheid hebt om je ‘Suggesties’ op verschillende manieren te delen. Zo kun je door middel van het haast onzichtbare vinkje naast het vriendensymbool aangeven met wie je de ‘Suggestie’ wil delen. Door te klikken kun je kiezen voor delen met ‘Public’, ‘Friends’ of ‘Custom’.

De auto-share functie staat standaard ingesteld op Friends. Door te klikken op ‘Custom’ krijg je de mogelijkheid om de activiteiten van de betreffende app af te schermen voor iedereen behalve jijzelf. Op deze manier kun je net zoals bij Google+ specifieke lezeersgroepen aanmaken, wat voor bepaalde content sterk aan te raden is. Naast de ‘Only me’ optie kun je nog kiezen voor  ‘Friends of Friends’ , ‘Friends’ en  ‘Specific People or lists’. En vergeet voor het gemak niet om deze instellingen op te slaan. Dat voorkomt een ‘Oeps’-momentje en bespaart je een heleboel comments!

Lees 13 reacties
Anderen lazen ook
  • Video’s snel ondertitelen: handige apps & websites

Over de auteur

Jeroen van de Ven

Jeroen van de Ven is partner en online strateeg bij Kittyhawk. Op 30 november spreekt hij tijdens een [a href="http://bit.ly/T4vS55" TITLE="gratis inspiratiesessie"]gratis inspiratiesessie[/a] over sociale relevantie met magnetic content.

5 artikelen Meer over Jeroen van de Ven

Dit artikel heeft de volgende tag(s)

Digital marketing
Fw+ NieuwsAlertOntvang direct een e-mailalert als een nieuw artikel over Digital marketing wordt gepubliceerd.
Het door u ingevulde e-mail adres is niet correct.
Social media
Fw+ NieuwsAlertOntvang direct een e-mailalert als een nieuw artikel over Social media wordt gepubliceerd.
Het door u ingevulde e-mail adres is niet correct.
Facebook
Fw+ NieuwsAlertOntvang direct een e-mailalert als een nieuw artikel over Facebook wordt gepubliceerd.
Het door u ingevulde e-mail adres is niet correct.
Auto-sharing Contextual sharing Gestures Google Mark Zuckerberg Privacy Profiling Social search Suggesties
Actueel
  • za 3 marketinglessen uit The Queen’s Gambit
  • vr TikTok scherpt privacy-instellingen aan: dit gaat veranderen
  • vr De ultieme tip om je tekst te verprutsen
  • do Hoe ga je de confrontatie aan? 3 vertrekpunten voor een prettig gesprek
  • do De digitale werkplek in 2021: 15 experts delen hun inzichten
Populair
  1. Voorkom burn-outs door coronacrisis: 3 tips voor werkgevers
  2. 10 digitale trends in interne communicatie voor 2021
  3. De ultieme tip om je tekst te verprutsen
  4. 6 PR-blunders die je niet wil maken
  5. 9 trends die een grote rol gaan spelen in de zorg
Agenda

Agenda

  1. jan 26

    Training Contentmarketing & storytelling

    Virtual classroom
  2. jan 26

    Training E-mailmarketing

    Virtual classroom
  3. jan 26

    Training Results-driven marketing

    Virtual classroom
  4. jan 28

    Training Video contentmarketing

    Virtual classroom
  5. jan 28

    Training Conversie-optimalisatie

    Virtual classroom
  6. jan 26

    Training Online communicatiestrategie

    Virtual classroom
Meer Agenda-items

Reacties (13)

Log in

Reactie annuleren

We wijzen je op ons privacybeleid en onze voorwaarden.

  • iPad
    15 november 2011 om 11:32

    Ik vind het zelf erg riskant om alles maar toegang te geven tot mijn Facebook. Heb er dan ook voor gekozen om maar helemaal geen apps toegang te geven. Wel zo veilig!

    0 likes
    reageer
  • Joris
    15 november 2011 om 11:33

    Ik denk dat deze overkill averechts gaat werken:
    – ’t wordt allemaal veel te veel Big Brother. Een van de mooie kanten van internet is juist dat je min of meer anoniem bent. ‘Joris leest artikel over kinderporno’ mag dan voordehandliggen uit het oogpunt van die nare zaak bij die creche en relevant zijn omdat Joris zelf een kind op een creche heeft, maar het is toch geen interesse die je regelmatig in je timeline wilt hebben. Men zou er eens iets over kunnen gaan denken. Zelfde geldt voor ‘Skimmen, hoe werkt dat eigenlijk’, artikelen waaruit je politieke voorkeur nadrukkelijk blijkt, bezoek aan een datingsite terwijl je status op gehuwd staat. Veelvuldig bezoek aan vacaturesites, waar bepaalde collega’s die inmiddels ook vrienden zijn van kunnen meegenieten. Nou ja, zo kun je doorgaan.

    – lang niet iedereen zit te wachten op automatisch gegenereerde digitale scheten van al zijn vrienden. Misschien leuk om je te profileren op de middelbare school (zie ook Hyves), maar daarna wordt het al snel nogal sneu.

    – het zijn altijd dezelfde ‘vrienden’ die relatief veel delen en vrienden die teveel delen worden irritant; met allerlei automatisering wordt dat alleen maar erger.

    0 likes
    reageer
  • Jeroen van de VenAuteur
    15 november 2011 om 15:50

    Echter in de toekomst gaan steeds meer websites vragen of je hun toegang wil verlengen. Om die manier kan jij pas toegang krijgen tot bepaalde content. Dus zeker veilig maar de connected apps brengen ook veel eenvoud en gemak met zich mee. Het is maar in welke mate je daarop zit te wachten!

    0 likes
    reageer
  • Jeremy
    15 november 2011 om 22:03

    Inderdaad, behoorlijk ‘beangstigend’ ook. Interessant artikel by the way!

    0 likes
    reageer
  • joost
    16 november 2011 om 10:53

    belachelijk concept, dat facebook. het lijkt verdorie de stasi wel. alsof ik erop zit te wachten dat ik steeds op de hoogte ben van wat mijn vrienden online aan het doen/luisteren/lezen zijn? nee, dit is een manier om spullen aan de man te brengen, onder het mom van relevatie voor de gebruiker. in communicatie en marketing zou -net als overal- aandacht moeten zijn voor ethiek. en dan niet als verkoopargument, maar als richtinggever. maar dat zal wel een erg ouderwetse gedachte zijn.

    0 likes
    reageer
  • Bram
    16 november 2011 om 17:36

    Dit soort reacties (@joost) vind ik altijd een beetje treurig. “Het lijkt de stasi wel”… Hmmkay, “alsof ik erop zit te wachten dat ik steeds op de hoogte ben van wat mijn vrienden online aan het doen/luisteren/lezen zijn”

    Dan meld je je af en ga je een boek lezen. Ook erg interessant. En begin dan maar met 1984.

    0 likes
    reageer
  • Chris
    17 november 2011 om 0:10

    Leuk en interessant artikel 🙂

    Ik denk dat het goed is om stil te staan bij wat je wel en niet wilt delen, maar om Facebook met de Stasi te vergelijken vind ik wel heel vergaand. Je bepaalt immers zelf wat je (al dan niet door autosharing in te schakelen) deelt.

    Ik heb mijn Facebook account onlangs verwijderd. Mijn voornaamste reden is echter niet de privacykwestie, maar het feit dat het me te veel tijd kost om al mijn sociale media bij te houden.

    0 likes
    reageer
  • Jeroen van de VenAuteur
    17 november 2011 om 1:10

    @Chris wat grappig dat je dan juist facebook verwijderd. Facebook gaat echter naast de sociale component meer een centrale rol vervullen in de vorm van een platform. Over 2 jaar log je bij de Belastingdienst niet meer in met je DigiD maar met Facebook. Ben erg benieuwd welke andere sociale media dan gebruikt!?

    0 likes
    reageer
  • Anne Marie Hoogland
    17 november 2011 om 9:50

    Je persoonlijke keuzes hierin zeggen dus ook alles over je online identiteit, lekker artikel overigens!

    0 likes
    reageer
  • Chris
    17 november 2011 om 11:12

    @Jeroen Bepaalde content is inderdaad alleen nog beschikbaar voor mensen die inloggen met Facebook. Ik ga er echter niet van uit dat overheidsinstellingen hier ook gebruik van gaan maken.

    LinkedIn en Twitter moeten deze functionaliteiten straks ook aanbieden om concurrerend te blijven. Op die manier heeft iedereen zelf te kiezen voor één of meerdere platformen.

    0 likes
    reageer
  • joost
    17 november 2011 om 16:27

    @bram
    kijk, dat vind ik een nuttige suggestie. een boek lezen lijkt me een uitstekend alternatief voor elkaar in de gaten gaan zitten houden uit angst iets te missen. als ik 1984 niet al gelezen had zou ik je suggestie zeker opvolgen. nog meer aanraders?

    @chris
    natuurlijk is dat overdreven. juist in een poging om duidelijk(er) te maken wat ik bedoel. en dat is: ik wens niet door facebook een kant opgeduwd te worden. en de ‘waardevolle informatie’ waar het steeds weer over gaat: voor wie is die precies waardevol? niet voor mij!

    en ik heb me inderdaad uitgeschreven/afgemeld. facebook brengt mij niets, dus ik doe niet mee. maar dat wil niet zeggen dat ik geen mening heb.

    0 likes
    reageer
  • Chris
    20 november 2011 om 8:35

    @Joost; Ik vind het ook goed dat je je mening geeft, al kan ik me voorstellen dat de vergelijking met de Stasi mensen tegen het hoofd kan stoten.

    @Jeroen; Inmiddels heb ik de verwijdering stopgezet omdat tegenwoordig steeds meer uitnodigingen e.d. via Facebook worden gedaan en niet meer via e-mail of telefoon.
    Facebook is daarom toch te praktisch geworden om zomaar te dumpen.

    0 likes
    reageer
  • joost
    23 november 2011 om 10:52

    @chris
    en laat dat (mensen’tegen het hoofd stoten’) nou net de bedoeling zijn…. als ik er belang aan zou hechten zo veel mogelijk vriendjes te maken zou ik me wel inschrijven bij facebook 🙂

    0 likes
    reageer

Nooit meer de beste Frankwatching-content missen?

We wijzen je op onze privacyverklaring.

Volg Frankwatching

  • Over FW
    • Company
    • Adverteren
    • Auteurs
    • Team
    • Terms & Policies
    • Nieuwsbrief
    • Cookie-instellingen
  • Academy
    • Trainingen
    • Opleidingen
    • Online cursussen
    • NIMA-opleidingen
    • Incompany & maatwerk
    • Locaties, adressen & route
    • Opleidingsgids (pdf)
  • Vacatures
    • Communicatie
    • Customer & Commerce
    • Marketing
    • Dagelijkse VacatureAlert
    • Wekelijkse Vacature Update
    • Voor werkgevers
    • Vacature plaatsen
  • Contact
    • Werken bij
    • Frankwatching Studio
    • Inzenden Campagne
    • Inz. branded content
    • Aanmelden Agenda
    • Aanmelden Kennisbank
    • Plaatsen Vacature
© Frankwatching 2021 - Creative Commons licentie van toepassing
x
Inloggen met Linkedin
Inloggen met Twitter

of met e-mailadres

  • Inloggen
  • Registreren
Error:
Succes:
wachtwoord vergeten
Error:
Succes:
Error:
Wachtwoord vergeten?
  • Blog
    • Alle artikelen
    • Digital marketing
    • Content
    • Social media
    • Communicatie
    • Corona
    • Trends
    • Artikel inzenden
  • Academy
    • Volledig overzicht
    • Online leren
    • Pakketten
    • Incompany
    • NIMA-opleidingen
    • Agenda
    • FAQ
    • Locaties
    • Opleidingsgids
  • Jobs
    • Alle vacatures
    • VacatureAlerts
    • Carrière & HR
    • Voor werkgevers
    • Vacature Plaatsen
    • Mediakit Jobs
  • Events
    • Upcoming
    • SocialToday
    • Customer Data
    • Conversational Conference
    • Digital Workspace
    • Partner worden?
  • Kennisbank
    • Alle whitepapers & webinars
    • Adverteren
    • Aanmelden Kennisbank
  • Over
    • Company
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Frankwatching Studio
    • Auteurs
    • Team
    • Terms & Policies
    • Contact
  • Boeken
    • Alle boeken
    • Boekrecensies
    • Aanmelden boek
  • Agenda
    • Alle agenda-items
    • Events
    • Trainingen
    • Opleidingen
    • Online cursussen
    • Reportages
    • Aanmelden agenda
  • Community channel
    • Alle Community-berichten
    • Bericht plaatsen
  • Meer
    Mijn FW+
    Nieuwsbrief