Zaanse Mayonaise lanceert nieuwe campagne en pay-off: Zo smaakt er écht maar een

Zaanse Mayonaise & SuperRebel.Agency
Zaanse Mayonaise lanceert nieuwe campagne en pay-off: Zo smaakt er écht maar een

Zaanse Mayonaise lanceert vandaag een nieuwe campagne die vertrekt vanuit het dagelijkse gebruiksmoment aan tafel. De merkcampagne laat zien waarom consumenten voor Zaanse Mayonaise kiezen, samengevat in de pay-off: Zo smaakt er écht maar een. SuperRebel.Agency® ontwikkelde het campagneconcept, de pay-off en de creatie. Zuiver Media zorgt voor de uitrol.

Iedereen knijpt ’m
Het nieuwe campagnethema luidt: Iedereen knijpt ’m als de Zaanse bijna op is. Een klein, typisch Hollands moment waarin alles samenkomt. Dop eraf. Even schudden. Rollen. Knijpen. Niet uit zuinigheid, maar omdat de smaak te goed is om te laten liggen. Dit herkenbare moment vormt de basis van de nieuwe campagne, die terug te zien is op tv, in print en op social media.
Video: https://youtu.be/fNU0cEwDAT0

Wilco van Dijken, CEO van Van Wijngaarden BV – Zaanse Mayonaise: “Zaanse Mayonaise kiezen mensen om de smaak. Dat zie je terug in hoe het product wordt gebruikt. Met deze campagne en onze nieuwe pay-off laten we dat gevoel zien, op een manier die past bij ons merk en bij de rol die Zaanse speelt aan tafel.”

Lodewijk Varossieau, Chief Creative Officer van SuperRebel.Agency®: “Dit is reclame zoals reclame bedoeld is. Eén sterk idee, gebouwd op momenten die iedereen kent, met appetite als motor en een beetje humor. Geen ingewikkeld verhaal, gewoon een campagne met pay-off die je direct snapt en direct voelt.”

Meer informatie: www.zaansemayonaise.nl

Credits
Klant: Van Wijngaarden/Zaanse Mayonaise
Verantwoordelijk bij klant: Wilco van Dijken, Wendy Huismans
Bureau: SuperRebel.Agency®
Head of account: Nina van den Broek
Chief creative director: Lodewijk Varossieau
Project Management: Serin Tuncehan
Creatie: Lodewijk Varossieau, Gabriela Nouws, Noor Riemens
Design: Noor Riemens
Copy: Lodewijk Varossieau
Regie: Czar Amsterdam, Robin Zom
Productie Czar: Marjolijn Bertens
Media: Zuiver Media, Simon de Best
B2B PR: Melanie Butter

Meer informatie: www.zaansemayonaise.nl | www.superrebel.com