Contact

Contactinfo

Heb je een vraag of idee, is er een probleem of wil je misschien zelfs een compliment aan ons geven? Dat kan via Twitter (@Frankwatching, @FWtrainingen, @FWwebinars of @FWvacatures) of via dit contactformulier. Er is slechts een beperking: je inzending moet betrekking hebben op Frankwatching, andere verzoeken kunnen we helaas niet beantwoorden.

Telefoon & e-mail

Bellen kan natuurlijk ook, bij voorkeur op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur.

Redactie

Mail   redactie@frankwatching.com
Twitter   @Frankwatching
Telefoon   Esther Settels: +31 6 12 19 43 67 (dinsdag t/m vrijdag)
Telefoon   Tineke Pauw: +31 6 10 71 33 11 (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)
Telefoon   Larissa Nijholt: +31 6 13 15 95 07 (maandag t/m donderdag)
Telefoon   Selina Vink: +31 6 12 67 55 51 (maandag t/m woensdag, vrijdag)
Telefoon   Josien Harder: +31 6 55 97 48 80 (maandag t/m donderdag)

Marketing & Sales

Mail   marketing@frankwatching.com
Telefoon   Lia Vieveen: +31 6 22 99 28 74
Telefoon   Tim Daalderop: +31 6 38 63 32 29
Telefoon   Maaike Hoekstra: +31 6 13 99 89 20
Telefoon   Lindy Prins: +31 6 12 67 18 87

Trainingen

Mail   trainingen@frankwatching.com
Twitter   @FWtrainingen
Telefoon   Maaike Vissink: +31 6 52 65 83 64
Telefoon   Marieke Brink: +31 6 83 55 76 76
Telefoon   Marjan de Jong: +31 6 51 21 71 13

Webinars

Mail   webinars@frankwatching.com
Twitter   @FWwebinars
Telefoon   Marloes IJzerman: +31 6 39 32 51 40
Telefoon   Esther Settels: +31 6 12 19 43 67 (dinsdag t/m vrijdag)
Telefoon   Maaike Hoekstra: +31 6 13 99 89 20

Vacatures/Jobs

Mail   jobs@frankwatching.com
Twitter   @FWvacatures
Telefoon   Josien Harder: +31 6 55 97 48 80 (maandag t/m donderdag)
Telefoon   Maaike Hoekstra: +31 6 13 99 89 20
Telefoon   Maaike Vissink: +31 6 52 65 83 64

Events

Mail   events@frankwatching.com
Telefoon   Maaike Vissink: +31 6 52 65 83 64
Telefoon   Lindy Prins: +31 6 12 67 18 87

Projecten

Mail   projecten@frankwatching.com
…..Sanne van Let

Administratie

Mail   administratie@frankwatching.com
Telefoon   Marieke Brink: +31 6 83 55 76 76

Uitgever

Mail   info@frankwatching.com
Telefoon   Frank Janssen: +31 6 81 61 62 91

Adres

Mail  Ons postadres:
J. de Deckerstraat 14
3521 TN  Utrecht
Nederland

Locatie  Ons bezoekadres:
Croeselaan 301 J
3521 BT  Utrecht
Nederland

We zijn er niet elke dag, dus laat even weten als je langs wil komen dan zorgen wij dat de koffie klaar staat!

Bedrijfsgegevens

Dit zijn de bedrijfsgegevens van Frankwatching B.V:

  • KvK-nummer:                                      52834980
  • BTW-nummer:                                     NL8506.20.466B01
  • Bankrekening Frankwatching:             NL77 RABO 0117 2206 47
  • Bankrekening Trainingen & Events:    NL83 RABO 0158 8781 59  (ook voor Webinars)
  • BIC (of SWIFT):                                   RABONL2U
  • Vestigingsnummer:                              000003896153

Meer over Frankwatching vind je bij Over & About en Team.