Ontketen je creativiteit
Loop je na het brainstormen vaak vast? Of kost het veel tijd om ideeën om te zetten naar iets concreets? Met meer grip op creativiteit en creatief denken blijft je proces in beweging en komen betere ideeën naar boven.
De training Ontketen je creativiteit geeft je praktische werkvormen en duidelijke stappen om beter te brainstormen, passende brainstormtechnieken te kiezen en creativiteit te stimuleren: alleen en met je team. Je versterkt je creatieve mindset, formuleert scherpe vragen en werkt ideeën door tot een eerste uitwerking. Volg de training Ontketen je creativiteit – 1 dag.
Resultaat
- Je kunt jouw eigen creatieve mindset aanzetten.
- Je leert scherpe vragen en opdrachten te formuleren.
- Je hebt de vier fasen van creatief denken doorlopen.
- Je beheerst verschillende werkvormen (solo en samen), zoals oefeningen, brainstormtechnieken en icebreakers.
- Je weet hoe je jezelf én jouw collega’s of team kunt stimuleren creatiever te werken.
Programma
Tijdens de training Ontketen je creativiteit komen de volgende onderwerpen aan bod:
- De theorie en wetenschap van creativiteit en het creatieve proces uitgelegd.
- 5 bekwaamheden die je moet aanleren of versterken om creatief te zijn in je werk (+ Praktische tips voor snelle oefeningen om je eigen creatieve mindset aan te zetten).
- Icebreakers voor verbinding en creatieve mindset.
- Het formuleren van een creatieve vraag als startpunt van elke brainstorm & het omzeilen van de valkuilen van brainstormen.
- Doorpakken + Oefenen met eigen thema’s en vragen, zodat je met creatief denken al met enkele bruikbare ideeën op weg kan.
Voor wie
De training Ontketen je creativiteit is interessant voor iedereen die creatiever, doelgerichter en effectiever wil leren (samen)werken.
Bijvoorbeeld marketing- en communicatieprofessionals die handvatten willen hebben om meer enthousiasme en originaliteit op te wekken in het werk (zowel individueel als in een team).
Voor deze training gaan we uit van hbo-denkniveau.
Wie zijn de trainers?
Voor iedere Incompany-training selecteren we de trainer die het beste aansluit bij jullie vraagstuk, leerdoelen en teamniveau. Zo ben je verzekerd van een trainer met relevante praktijkervaring én de juiste match met jullie organisatie. Frankwatching werkt met een zorgvuldig geselecteerd netwerk van meer dan 70 ervaren trainers, die vaak ook actief zijn als consultant, auteur of spreker. Daardoor zijn onze trainingen altijd gebaseerd op actuele kennis uit de praktijk. Met een gemiddelde beoordeling van 8,4 en 8 jaar op rij de titel Beste Opleider in Marketing & Communicatie ben je verzekerd van kwaliteit.
Incompany
Alle trainingen en opleidingen van Frankwatching zijn incompany te volgen. Ideaal voor bedrijven, gemeenten & overheden, onderwijsinstellingen en agencies die in hun vertrouwde werkomgeving (of andere locatie) aan eigen praktijk en vraagstukken willen werken. Van AI tot social media: met welk onderwerp gaat jouw team aan de slag? Bekijk de mogelijkheden.
Erkenning & accreditatie
- 8x beste opleider, gemiddelde score 8,4
- NRTO-keurmerk
- Geregistreerd dienstverlener Kmo-portefeuille
- UWV-partner