Site gespot: Nieuweproductenbedenken.nl

Geïnspireerd raken om nieuwe producten te bedenken. Top of flop?
Waarom Nieuweproductenbedenken?
“Nieuweproductenbedenken.nl is een initiatief van innovatie-adviseur Gijs van Wulfen. In 2006 publiceerde hij het boek ‘Nieuwe producten bedenken’. Dit boek beschrijft de VOORT innovatiemethode. Dit is een praktische methode om als organisatie nieuwe aantrekkelijke producten te bedenken met draagvlak. Hij stoorde zich aan het feit dat er geen goede Nederlandstalige portal voor innovators was en wilde daarnaast natuurlijk ook een podium maken voor zijn innovatieboek. Dit was de start van nieuweproductenbedenken.nl in mei 2006.”
[gespot_images]
Wat doet Nieuweproductenbedenken?
“Twee dingen maken deze site uniek. Ten eerste is het een ongekend rijke inspiratiebron met 15 innovatiechecklists, 276 innovatieboeken, 92 innovatiefilmpjes, 245 brainstormlocaties en 25 brainstormtechieken, 58 innovatietools en 106 brainstormbegeleiders. Alle informatie is gratis.
Ten tweede is nieuweproductenbedenken.nl uniek vanwege het dagelijkse kloppend hart van de site: de innovatieweblog Fogglog. Een tiental door innovatie en creativiteit gedreven managers, consultants en creatieve denkers in Nederland en Vlaanderen draagt hier regelmatig aan bij, zoals: Marenthe de Bruijne, Martine Vanremoortele, Caroline van Beekhoff, Carl Lunenborg, Jaco van Schip, Ton Langeler, Richard Stomp, Marc Heleven, Wichert van Engelen en Marc Innegraeve.”
Wat zijn de facts van Nieuweproductenbedenken?
“In 2007, het eerste volledige jaar, trok nieuweproductenbedenken.nl meer dan 112.000 unieke bezoekers en 340.000 pageloads. Vijftien procent van de bezoekers komt uit Vlaanderen. Gijs van Wulfen wil de populariteit van nieuweproductenbedenken.nl steeds verder vergroten om marketeers, ondernemers en managers omline praktisch te inspireren om zélf sneller en effectiever te innoveren in hun eigen organisaties.”
Frankwatching in gesprek met Gijs van Wulven van nieuweproductenbedenken.nl