25 aug 2005 om 14:54
0
0 min lezen
Problemen met server
Vanaf gisteravond tot aan het begin van de middag is Frankwatching, evenals de collegablogs WebDrain, frEdSCAPEs en Think Lemon, niet bereikbaar geweest. Vervelend omdat er ook afgelopen zondag al performanceproblemen waren. Het lijkt erop dat de server inmiddels weer op volle kracht draait en dat de blogs, inclusief Frankwatching, gewoon weer bereikbaar zijn.
We doen ons uiterste beste om nu ook met de gebruikelijke artikelen zo snel mogelijk weer up and running te zijn. Onze excuses voor het ongemak.
Lees
17 reacties
Over de auteur
Frank Janssen
van Frankwatching
Frank Janssen is oprichter en CEO van Frankwatching. Hij geniet ervan als hij samen met bevlogen collega's en geïnspireerd door de trouwe community met mooie nieuwe initiatieven bezig kan zijn.
Actueel
- 08:00 Creëer de enige content die straks nog relevant is: voor mens én machine
- ma Ook in december sterke resultaten behalen? Combineer organisch bereik & advertising
- ma AI versnelt leren, maar in 2026 wint inhoud het van snelheid
- ma Seth Godin bevestigt het nu ook: de klik sterft (en dit is waarom je dat moet weten)
- zo Een goede afwijzing is gratis reclame: steek er wat extra tijd in
Populair
- Google is terug (en hoe) met Gemini 3 Pro: alles wat je moet weten
- Mijn klant laat ChatGPT mijn werk beoordelen: wat nu?
- Seth Godin bevestigt het nu ook: de klik sterft (en dit is waarom je dat moet weten)
- Waarom de open rate niet langer de belangrijkste KPI is binnen e-mailmarketing
- 10x populair: jouw producten zichtbaar in ChatGPT, social trends 2026 en hallucinatievrij werken met AI