…de mensen achter Frankwatching! Voor iedereen die ze nog niet kent, is de video meteen een mooie gelegenheid om even kennis te maken met een heleboel auteurs en het hele team. En inderdaad, we hadden afgelopen week een heuse kerstborrel (zie ook Gitta’s posting) ;-)











Fijne dagen toegewenst voor de mensen van frankwatching ;-)
Houden jullie van het team van FW ook rustige dagen? Niemand die achter de pc zit hoor! Geniet van heerlijk eten & drinken en van het gezelschap en tot snel!
Nooit gedacht dat je Frankwatching op zoveel manier kon uitspreken : fránkwatching, frankwátching ….
Maar het was een goede borrel!
Leuk om alle gezichten te zien! Zo te zien wordt er bij bureau TamTam veel tijd vrijgemaakt om te bloggen ;)
Hi Team, Ook ik wens jullie een inspirerend en vooral gezond 2009. Dank voor jullie inzet.
@allen die meegewerkt hebben aan deze video – dank! Het editen was een leuke bezigheid…
Verder wens ik alle auteurs en lezers fijne dagen toe – op naar een frisse start in 2009!
Heel erg leuk, dit filmpje!
En wat jammer dat ik er niet bij kon zijn.. ik hoop op een herhaling/ vervolg!
Hele fijne dagen & de beste wensen, op naar een mooi Frankwatching in 2009!
Hallo allemaal, erg leuk om jullie gezichten, specialisatie en stemmen te horen en zien. Jullie bedankt voor de boeiende artikelen in 2008 en ik zal met veel plezier doorlezen in 2009
zoveel gezichten en zoveel woorden, maar zo weinig berichten op frankwatching? Dús als je 1 bericht per jaar schrijft op frankwatching.nl dan mag jezelf al verrijken met een mini promotie/ik blog bij frankwatching.nl
Adieu en een fijne kerscht!
@Jahoe!: Kwaliteit boven kwantiteit natuurlijk! :) En met diversiteit is ook al niks mis. Beetje flauw is het natuurlijk wel, zo anoniem reageren. Maar goed, denk niet dat iemand er zich wat van aan zal trekken met kerst. ;)
Bedankt iedereen voor de fijne reacties en wensen.
@ Gitta: We hebben ons hier inderdaad 2 dagen stil gehouden en van andere dingen genoten, ook wel eens lekker ;-) Maar vanaf morgen 8 uur gaan we weer aan de bak ;-)
@ Rob: Het viel me ook op, ik hoorde zelfs nog een derde variant (frank vs. frenk). En de video is inderdaad een mooie blijvende herinnering aan de borrel!
@ Karlijn: Ja, die gezichten horen er echt bij! En… veel mensen wil nog niet zeggen dat ze allemaal elke week schrijven hoor ;-)
@ Richard nogmaals bedankt voor het idee om deze video te maken! Volgende keer de andere helft ;-)
@ Jahoe: Frankwatching is nou eenmaal een site die bestaat uit de bijdragen van veel mensen. En inderdaad, de meeste mensen schrijven maar af en toe, maar dat maakt de blog – vind ik tenminste – wel erg afwisselend en geeft veel mogelijkheden tot verdieping en verrijking. En die promotie, dat valt toch wel mee?
Een zeer geslaagde borrel en leuk filmpje! En om gezicht + naam + specialisme nou ‘promotie’ te noemen? Iedereen alvast een fijn oud & nieuw toegewenst!
Leuk om de gezichten terug te zien, ook van degene met wie je niet hebt gesproken op de borrel ;-)