Vragen over Snapchat & Instagram Stories beantwoord in onze live Q&A
Ben jij nog niet helemaal bekend met Snapchat en Instagram Stories? Heb je de apps wel bekeken maar weet je niet hoe je ze in moet zetten? En twijfel je of je ze allebei of juist één van de twee moet gebruiken? Stel dan al je vragen tijdens onze live Q&A!
Tijdens de Facebook Live Q&A op 21 september, aanstaande woensdag, om 12:00 uur zal Rik Spruijt (Digital Manager bij Youngworks) al jouw vragen over Snapchat en Instagram Stories beantwoorden. Wil jij je eerste zakelijke stappen op deze social media zetten of ben je op zoek naar praktische tips om je sociale bereik te vergroten en campagnes op te zetten? Mis dit event dan niet en meld je hier aan. Heb je nu al een vraag? Dan kun je hem al stellen op de Facebookpagina. Zorg dat je erbij bent en doe veel nieuwe kennis op!
Themaweek
Deze week staat Frankwatching helemaal in het teken van Snapchat en Instagram Stories. Beide apps zijn er op gericht om korte foto’s en video’s te plaatsen en zo mensen een kijkje te geven in jouw leven of bij jouw merk. Lees alle artikelen over Snapchat hier, en die over Instagram hier.